WPC TERASY WOODPLASTIC®

WPC terasy nevyrábíme, ale "pouze" dodáváme a montujeme.

Po mnoha zkušenostech jsme omezili naší nabídku na dodávku systému plných prken a plných nosníků od českého výrobce - společnosti WPC-Woodplastic a.s. Tato prkna vynikají skvělou kvalitou, bezúdržbovostí, mají větší nosnost na M2 a jsou vyráběny v několika variantách designu a barev.

Z WPC materiálu nabízíme i plotovky, a to opět v několika provedeních a barevných odstínech .

Hlavní, již výše zmíněná, výhoda WPC materiálu je bezúdržovost, tudíž odpadají do budoucna další náklady spojené s nutným ošetřováním dřeva, a také úsporou času který je s renovací dřevěných plotovek a teras nezbytný a spojený. 

Fotogalerie zde

VJEZDOVÉ BRÁNY

Vjezdové brány pro Vás sami vyrábíme, potažmo montujeme, a nabízíme brány jak křídlové, tak i posuvné - samonosné.

Vzhledem k tomu, že brány jsou vždy vystaveny povětrnostním podmínkám, doporučujeme jako vrchní či podkladovou povrchovou úpravu žárový zinek. 

Brány vyrobíme dle Vašich požadavků - jen samotné rámy, či včetně ocelové výplně, nebo Vám můžeme navrhnout i jiné varianty, jako jsou například naprosto bezúdržbové WPC plotovky. Naše nabídka obsahuje i brány zdobené - kované.

Samořejmostí u vjezdových bran je dodávka a montáž pohonných jednotek, a to opět jak pro křídlové, tak i posuvné brány.

Není žádný problém sladit vjezdovou bránu a garážová vrata na jeden dálkový ovladač, byť jsou jednotlivé pohonné jednotky od různých výrobců.   

Pár ukázek je pro Vás připraveno v sekci "Naše realizace". 

Fotogalerie zde

OPLOCENÍ

Oplocení je v současné době široká škála.

Umíme vyrobit kované oplocení, případně dílčí prvky pro oplocení jako jsou ocelové plotové sloupky, ocelová břevna pro plotovky a pod.

Ocelové prvky jsou vždy vystaveny povětrnostním podmínkám, proto doporučujeme jako vrchní či podkladovou povrchovou úpravu žárový zinek.  

Z oplocení jiných výrobců dodáváme a montujeme klasické pletivo, průmyslové panely z pevných drátů, WPC plotovky, dřevěné plotovky, a poslední dobou také stále více oblíbené betonové oplocení.  

Pár ukázek je pro Vás připraveno v sekci "Naše realizace". 

Fotogalerie zde

GARÁŽOVÁ VRATA

Garážová vrata umíme jak vyrobit, tak i dodat a namontovat od jiných výrobců.

Námi vyrobená garážová vrata jsou většinou klasická křídlová vrata která nahrazují stará dřevěná vrata a kde většinou není vyžadován pohon.

Vrata jiných výrobců jsou převážně sekční vrata, roletová vrata, případně i okenní rolety apod. Většinu z těchto vrat osazujeme včetně pohonů. 

Není žádný problém sladit vícero vrat, resp. garážová vrata a vjezdovou bránu na jeden dálkový ovladač, byť jsou jednotlivé pohonné jednotky od různých výrobců. 

Pár ukázek je pro Vás připraveno v sekci "Naše realizace". 

Fotogalerie zde

ZÁBRADLÍ

Zábradlí vyrábíme jak kovaná, tak i jednoduchá ocelová.

Co se týká dodávky a montáže zábradlí jiných výrobců, jedná se převážně o nerezová zábradlí ve variantách samotný nerez, nerez v kombinaci se sklem a nerez v kombinaci se dřevem.

Další možností je i kombinování vlastní vyrobené konstrukce a např. bezúdržbových WPC plotovek.

Zábradlí dodáváme a montujeme jak extrierová, tak i interierová.

U exterierových zábradlí ocelové konstrukce doporučujeme jako vrchní či podkladovou povrchovou úpravu žárový zinek.

Pár ukázek je pro Vás připraveno v sekci "Naše realizace". 

Fotogalerie zde

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE A JINÉ

V rámci ocelových prvků Vám umíme dodat a namontovat i výrobky na zakázku, či dodat, případně upravit a namontovat produkty jiných výrobců.

Z našich výrobků můžeme zmínit např. okenní mříže, pracovní stoly, ocelové vchodové stříšky v kombinaci s makrolonem, a pod.

Zajímovastí z naší výroby je pak ztažení rodinného domu ocelovými pruty, které brání dalšímu pohybu zdí.  

Z produktů jiných výrobců jsou to pak např. vchodové stříšky v kombinaci hliníku a plexiskla.

Pár ukázek je pro Vás připraveno v sekci "Naše realizace". 

Fotogalerie zde

ZATEPLENÍ NEW THERM SYTEM

nější kontaktní zateplovací systém na bázi tvrdých polyuretanových stavebních desek.

NEW therm je nový zateplovací systém, který plně nahrazuje současné technologie právě pomocí těchto tvrdých polyuretoanových izolačních desek.

Polyuretan je materiál, který svými jedinečnými vlastnostmi dalece předčil současně používané trendy jakými jsou polystyrén a vata. 

 Aby byl zateplovací systém odvést nahromaděné vodní páry, je důležité, aby byl plně paropropustný nejen izolant (polyuretanové desky), ale také lepící a armovací tmel včetně použité vrchní tenkovrstvé omítky. Systém NEW therm používá vysoce paropropustné lepící a armovací stěrky na bázi polyuretan-cementu od švýcarské společnosti KABE Farben, které nezpůsobují zadržování vodních par v izolačním systému. Použité povrchové omítky KABE Farben mají vysokou paropropustnost a zároveň velmi nízkou nasákavost vody. Tvoří tak vysoce kvalitní ochranu zateplovacího systému na mnoho let.

Hlavními výhodami systému NEW therm jsou:

- vynikající tepelně izolační vlastnosti ve srovnání s běžnými izolanty. Při porovnání tloušťky izolantu s polystyrénem o 50% a při porovníní s minerální vatou o 60%. Součiniltel tepelné vodivosti λ=0,02 

-  systém NEW therm dovede propouštět vodní páru, čímž zajišťuje dýchání izolovaného objektu. Difuze celého systému μ<20.

- v zateplené konstrukci NEW therm systémem nedochází ke kondenzaci vodních par

- systémové polyuretanové desky nepřijímají vodu

- lepící a stěrkový tmel je speciálně upraven na bázi polyuretanu tak, aby zajistil prodyšnost celého systému

- systém NEW therm celkově vykazuje vyšší odolnost vůči mechanickému poškození 

- samozhášlivý polyuretanový izolant

- při použití NEW therm nedochází díky menší tloušťce izolantu k zásadní změně vzhledu budovy

- polyuretanové desky jsou zdravotně nezávadné, nevylučují žádné škodliviny a dají se použít i do prostoru s potravinami (není napadána plísněmi a trvale odolává hnilobě)

- odlonost vůči hlodavcům a ptákům díky struktuře termo izolačních desek

- systémové omítky NOVALITH a ARMASIL pro povrchovou úpravu jsou nedílnou součástí systému NEW therm. A to díky vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a prodyšnosti.

Cenu vám stanovíme individuálně, avšak orientačně se cena systému NEW therm pohybuje mezi investicí do systému s použitím minerální vaty a polystyrénu. Díky svým vlastnostem a použitím polyuretanových desek má systém NEW therm výrazně dlouhodobější životnost při zachování jeho plné funkčnosti.   

Více informací najdete na:

www.new-therm.cz

Fotogalerie zde