Remonex s.r.o.

BRÁNY A OPLOCENÍ

Kompletní řešení bran a oplocení pozemku.

Hledáte snadné řešení pro uzavření a zabezpečení Vašeho pozemku? Vjezdové brány a oplocení dodáváme v celé řadě variant. Poradíme Vám jaké materiály budou vhodné pro Vaše prostředí. Pomůžeme vybrat vhodný pohon pro Vaší bránu. Poskytujeme servis námi montovaných bran a pohonů.

Jsme v oboru od roku 2008

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

BRÁNY

Vjezdové brány do domu

Vjezdové brány pro Vás sami vyrábíme, potažmo montujeme, a nabízíme brány jak křídlové, tak i posuvnésamonosné.

Vzhledem k tomu, že brány jsou vždy vystaveny povětrnostním podmínkám, doporučujeme jako vrchní či podkladovou povrchovou úpravu žárový zinek. 

Brány vyrobíme dle Vašich požadavků – jen samotné rámy, či včetně ocelové výplně, nebo Vám můžeme navrhnout i jiné varianty, jako jsou například naprosto bezúdržbové WPC plotovky. Naše nabídka obsahuje i brány zdobené – kované.

Samozřejmostí u vjezdových bran je dodávka a montáž pohonných jednotek, a to opět jak pro křídlové, tak i posuvné brány.

Můžeme sladit vjezdovou bránu a garážová vrata na jeden dálkový ovladač, byť jsou jednotlivé pohonné jednotky od různých výrobců.   

OPLOCENÍ

Oplocení pozemků

Oplocení je v současné době široká škála.

Umíme vyrobit kované oplocení, případně dílčí prvky pro oplocení jako jsou ocelové plotové sloupky, ocelová břevna pro plotovky a pod.

Ocelové prvky jsou vždy vystaveny povětrnostním podmínkám, proto doporučujeme jako vrchní či podkladovou povrchovou úpravu žárový zinek.  

Z oplocení jiných výrobců dodáváme a montujeme klasické pletivo, průmyslové panely z pevných drátů, WPC plotovky, dřevěné plotovky, a poslední dobou také stále více oblíbené betonové oplocení.  

REFERENCE BRÁNY A OPLOCENÍ

Mnoho už je za námi a ještě více před námi…

Ukázky realizovaný bran a oplocení od REMONEX s.r.o.

×

LETNÍ AKCE

-15% na celou terasu od WOODPLASTIC

Prodlouženo do 30.9.