Remonex s.r.o.

HLINÍKOVÉ PERGOLY A ALTÁNY

Stín, odpočinek a vzdušnost

Vytvořte si místo pro Váš odpočinek a relaxaci bez ohledu na počasí pomocí bioklimatických pergol, altánů a verand.

Jsme v oboru od roku 2008

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Co jsou BIOKLIMATICKÉ pergoly?

Bioklimatická pergola je šikovné řešení pro ty co hledají dostatek světla a chytré stínění. Hlavní výhodou bioklimatických pergol je pohyblivý střešní slunolam. Ten disponuje hned několika funkcemi – za horkých letních dnů naklopí lamely tak, aby zabránil přímému slunečnímu svitu a zároveň odvětrával vnitřek pergoly, tudíž vám bude příjemně i v těch největších vedrech. Za deště pak slunolam zaklopí lamely úplně a plní tak funkci střechy. Součástí dodávky bioklimatické pergoly mohou být i screenové rolety.

VERANDY

Ochrana před sluncem

Veranda HRV80-ZIP-2P je elegantním řešením, díky kterému budete moct užít svou terasu, bazén či zahradu ještě déle. Objevte čistý design v kombinaci s dokonalým pohodlím. Supertenká vodicí lišta, ladný box a úzké stojky dodávají této verandě kultivovaný vzhled. Veranda HRV80-ZIP-2P je vybavena zipovým systémem, který zajišťuje, že látka zůstává náležitě napnutá v každé poloze dolního profilu po dlouhá léta a zabraňuje vyklouznutí látky z vodicích lišt. Díky integrovanému LED osvětlení si budete moct verandu užívat ještě déle a dlouhé letní večery tak budou ještě příjemnější.

KLASICKÉ PERGOLY A ALTÁNY

Pergoly a altány

Hledáte stylové zastřešení terasy? Toužíte být venku a zároveň nebýt závislí na vlivech okolního počasí? Vaše zahrada se stane místem odpočinku, relaxace. Jídlo venku chutná skvěle a takové grilování s přáteli v pergole či altánu stojí za to!

V REMONEX s.r.o. stavíme pergoly a altány na míru přesně podle Vašeho místa i rozpočtu. 

REFERENCE HLINÍKOVÉ PERGOLY A ALTÁNY

Mnoho už je za námi a ještě více před námi…

Ukázky realizovaný pergol, altánů, verand a bioklimatických pergol  od REMONEX s.r.o.

×

LETNÍ AKCE

-15% na celou terasu od WOODPLASTIC

Prodlouženo do 30.9.