Remonex s.r.o.

WPC TERASY RAKOVNÍK

Světlo, prostor
a moderní materiály

WPC terasy mají celou řadu výhod. Objevte jak si užít naplno Vaší terasu díky úžasnému WPC materiálu pro Vaší terasu. S námi proměníte Vaší terasu v místo odpočinku, relaxace i místo pro setkávání.

Terasu můžete pomocí WPC terasových prken renovovat a vytvořit tak krásnou a moderní dřevoplastovou terasu. Řešení terasy od REMONEXu je komplexní a právě proto Vám pomůžeme s podlahou na balkon i podlahou na terasu. WPC terasy dodáváme výhradně od společnosti WOODPLASTIC a.s. která je výrobcem nejen WPC terasových prken ale i WPC plotovek.

Díky nim vznikají originální terasy, dřevoplastové terasy. Zjistěte více o našich terasách, rádi Vám pak pomůžeme s návrhem a realizací.

Jsme v oboru od roku 2008

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

MATERIÁL WPC TERASY

O materiálu

Terasy WoodPlastic® se vyrábějí z materiálu WPC neboli wood-plastic composite, směsi dřeva a kvalitního, zcela bezpečného polymeru HDPE (vysokotlaký polyetylén). Optimální poměr obou složek dodává materiálu unikátní vlastnosti, zejména vysokou odolnost a nízkou potřebu údržby. Zejména v porovnání se dřevem přináší materiál WPC mnoho výhod. Čím více dřevěné složky je obsaženo ve WPC materiálu, tím lépe imituje dřevo.

WPC TERASY

Výhody

+ Úspora celkových nákladů + Snadný úklid + Dlouhá životnost materiálu + Konzistentní vizuální efekt + Bezpečný protiskluzový povrch netvořící třísky + Žádné povrchové změny + Bez nutnosti nátěrů + Žádný dřevokazný hmyz + Ekologicky a zdravotně nezávadný materiál + 100% recyklovatelné + Snadná údržba

REMONEX je certifikovaný a autorizovaný partner společnosti WOODPLASTIC

REALIZACE TERASY ZA POUŽITÍ WPC

Realizace

Rádi Vám pomůžeme s výběrem typu, barvy a povrchové úpravy terasových prken. Po úvodním zaměření, kde Vám ukážeme vzorky WPC materiálu následuje cenová nabídka. Po jejím odsouhlasení dochází k objednání materiálu a poté již k samotné realizaci.

REFERENCE WPC TERASY

Mnoho už je za námi a ještě více před námi…

Ukázky realizovaný WPC teras od REMONEX s.r.o.

×