Remonex s.r.o.

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Světlo, prostor
a moderní materiály

Zasklívací systémy ochrání Vás i Váš majetek. Elegantně vyřešíme ochranu proti hluku, prachu a nepřízni počasí. Naše zasklívací systémy sníží teplotní ztráty a pomohou odvést vodu od Vašeho vybavení na balkoně, terase či pergole. Navíc se hliníkové zasklívací systémy mohou stát překážkou proti krádeži.

Jsme v oboru od roku 2008

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

Autorizovaný partner

HLINÍKOVÉ ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Rámové

Nenáročnost na prostor, velmi dobré těsnící vlastnosti, kombinace posuvných a pevných prvků, křídla jezdí po kolejnici (ne v drážce) barevné přizpůsobení profilů, široká škála využití.

Bezrámové

Čistý design, plastové madlo na každém křídle, jednoduchá údržba, křídla nejezdí v drážce, proto nehrozí zamrznutí při nashromáždění většího množství vody v kolejnici

POSUVNÉ SYSTÉMY

Zasklívací systémy posuvné

Rámový zasklívací systém s posuvnými díly. Systém splňuje vyšší nároky na zatěsnění teras proti povětrnostním vlivům s možností osazením izolačním dvojsklem nebo bezpečnostním sklem či obyčejným sklem.

ZASKLENÍ PERGOL

Ochráníme vaší pergolu i Vás

Zasklení pergol je další možnost jak si zpříjemnit Váš pobyt venku. Ochráníme Vás proti vlivům počasí i proti možné krádeži. Zasklení pergoly rozšiřuje obytnou plochu rodinných domů. Precizní provedení každého detailu a široká nabídka rozšíření. To jsou zasklívací systém pro vaše pergoly od REMONEX.

ZASKLENÍ TERAS

Pohoda klídek zasklená terasa...

Vaše zasklená terasa se stane místem odpočinku, klidu a relaxace. Vychutnejte si vaše chvíle odpočinku v pohodě díky zasklení terasy. Ochráníme Vás před okolními vlivy. Zasklení teras ocení všichni co hledají bezpečnost, vzdušnost, dostatek prostoru a nádherné výhledy do Vaší zahrady z právě zasklené terasy. 

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY OD REMONEX

Mnoho už je za námi a ještě více před námi…

Ukázky zasklívacích systémů od společnosti REMONEX s.r.o. Naše realizace pokrývají rámové i bezrámové zasklívací systémy. Postaráme se o zasklení pergoly, balkonu i terasy. Naše zasklívací systémy jsou převážně hliníkové a to jak posuvné tak i fixní.

×

LETNÍ AKCE

-15% na celou terasu od WOODPLASTIC

Prodlouženo do 30.9.